Kopli Lasteaia 95. juubel

TALLINNA KOPLI LASTEAED (TALLINNA LINNA I LASTEAED)

Kopli Lasteaia ajalugu algab 1. detsembrist 1918. aastast, mil asutati Tallinna linna esimene lasteaed. Sel aastal Kopli Lasteaed tähistab 95. aastapäeva.

Lasteaia ajalugu on ka Eesti alushariduse ajalugu. Kopli Lasteaias on selle pika aja jooksul välja kujunenud oma kindlad traditsioonid. Erilist rõhku pannakse kunstile, muusikale ja eneseväljendusoskusele (vt http://koplila.tln.edu.ee/ajalugu/).

Koostöös Tallinna Haridusametiga valmib selleks puhuks Kopli Lasteaiast ajalooline almanahh ja tutvustav film käesolevast ajast lisaks olemasolevale filmile, mis on valminud 1939. aastal.

Tähistades väärikalt lasteaia sünnipäeva toimub neljapäeval, 31. oktoobril 2013, kell 16.30

Salme Kultuurikeskuses kontsertetendus „Laps, kes ususb imesid“.

Kontsertetendus toimub kahes osas:

I osas esinevad Kopli Lasteaia lapsed ja

II osas osas lasteaia vilistlased Kopli Kunstikoolist, Kalamaja Põhikoolist jne

Kontseretendusele on oodatud Kopli Lasteaia lapsevanemad ja vanavanemad, endised töötajad, vilistlased ning koostööpartnereid.